Nie od dziś wiadomo, że zwierzęta zajmują szczególne miejsce w sercu człowieka i jakkolwiek wydaje się to już niemożliwe, ich pozycja ciągle rośnie. Właściciele zwierzaków są coraz bardziej świadomi potrzeb swoich pupili i częściej, zwracają większą uwagę na ich jakość życia. Pies jest już więc nie tylko najlepszym przyjacielem, ale pełnoprawnym członkiem rodziny. 

Traktując tę oczywistą prawdę roztropnie, podjęliśmy się zadania launchu nowego, multibrandowego sklepu internetowego dla zwierząt lugers.pl, oferującego produkty znanych marek oraz cały szereg dodatków i akcesoriów sprawiających, że codzienność z pupilem jest jeszcze przyjemniejsza. Produkty, które można kupić w sklepie zoologicznym lugers.pl, powstały z miłości do zwierząt i głębokiego zrozumienia potrzeb ich oraz wymagań opiekunów. Szybkie i bezpieczne zakupy w profesjonalnym sklepie internetowym to przede wszystkim dostęp do bardzo różnorodnej oferty producentów, między innymi znanych karm Luger’s i Dolina Noteci.

Wyzwań było kilka:

  • przygotować ideę komunikacji systematyzującą komunikację sklepu, który jednocześnie jest popularną marką karmy dla psów i kotów,
  • przekazać eksperckość i zaangażowania w zdrowie i dobre samopoczucie zwierząt, 
  • dotrzeć do grupy docelowej i wzmocnić świadomości marki. 

Wzięliśmy się więc do pracy (ale biorąc pod uwagę branżę, czy mogło być przyjemniej 😊?) i tak Luger’s zyskał własną koncepcję komunikacji oraz wygląd, które od listopada są podstawą prowadzonej przez nasz zespół komunikacji w mediach społecznościowych marki. 

Sprawdźcie LUGERS.PL: Na tropie Waszych potrzeb