Digital | Wills Integrated

Digital

Wszystko, co sprawi,
że marka zaistnieje w sieci.

Digital

Wszystko, co sprawi,
że marka zaistnieje w sieci.

Social Media
Zapewnimy obecność marki w mediach społecznościowych, by umożliwić bliższy z nią kontakt lub dobudować zasięg komunikacji

Kampania Display
Poprowadzimy całościowo proces kreacji i realizacji kampanii w Internecie

Influencer Marketing
Do promowaniu kampanii dobierzemy influencerów i skoordynujemy współpracę z nimi

Landing Page
Stworzymy i dostosujemy LP do realizowanej kampanii

Aktywacje
Wypracujemy multikanałową aktywację konsumencką, która zaangażuję grupę docelową

Mailingi
Zrealizujemy kampanię mailingową, która zapewni jakościowy ruch na stronie

Projekty

FIBO

Efektywne leady

FIBO

Efektywne leady

Wyzwanie: Zwiększenie znajomości oferty produktowej w ograniczonej terytorialnie grupie docelowej. Strona ofertowa skupiała się na możliwości budowania własnego pakietu usług. Potrzebowaliśmy reorganizacji customer journey.


Efekt: Wykorzystanie klimatycznych materiałów wideo pozwoliło na połączenie komunikacji produktowej z wizerunkową, co przełożyło się na efektywność kosztową kampanii. Stworzyliśmy wygodny szablon stron docelowych, dzięki czemu nie musimy obawiać się zmian w strukturze oferty. W trakcie pierwszych 3 miesięcy funkcjonowania nowego systemu prawie 25 tys. osób zainteresowało się ofertą Fibo.

Perlux

Kapsułki do prania źródłem pewności siebie?

Perlux

Kapsułki do prania źródłem pewności siebie?

Wyzwanie: marka Perlux od kilku lat próbowała znaleźć swoje miejsce na rynku. Naszym celem było opracowanie platformy komunikacji, która pozwoli wyróżnić markę wśród konkurencji i nadać jej nową dynamikę.

Efekt: „Nie potrzebujesz innych dodatków” to kampania wzmacniające kobiecą pewność siebie. Każda kobieta ma w swojej szafie "superciuch", który dodaje kilka dodatkowych punktów wiary we własne siły, nastraja pozytywnie i napędza do działania. Perlux jako marka ma pełnić funkcję pomocnika, który dba o te ważne stroje. Koncepcja pozwoliła wyróżnić Perlux na zunifikowanym rynku i została bardzo dobrze przyjęta przez odbiorców.

Florina

Świadomość napędziła sprzedaż

Florina

Świadomość napędziła sprzedaż

Wyzwanie: Pomimo tego, że z produktów Floriny korzystało wielu klientów, świadomość marki była na bardzo niskim poziomie (rozpoznawalność wspomagana: 7%). Za cel obraliśmy zbudowanie świadomości marki oraz nadanie jej charakteru.

Efekt: Systemowe działania strategiczne oraz szeroko zakrojona kampania omnichannelowa (Digital, Prasa oraz TV), a także aktywacje konsumenckie już po 12 miesięcach przyniosły mierzalne efekty. Rozpoznawalność marki wzrosła do 21%, zasięg marki sięgnął 800 tys. osób dziennie, a sprzedaż najważniejszych produktów R/R wzrosła o 30-60% w zależności od danego segmentu.

Perfect House

Pielęgnacja domu to więcej niż sprzątanie

Perfect House

Pielęgnacja domu to więcej niż sprzątanie

Wyzwanie: Wypromowanie marki płynów, żeli i mleczek do pielęgnacji domu, która została rok wcześniej wprowadzona na rynek bez widocznego sukcesu. Dość wysoka cena oraz znacząca konkurencja utrudniały zdobycie rynku.

Efekty: Koncepcja kosmetyków do wnętrz, które pomagają pielęgnować dom i tworzyć z niego wyjątkowe miejsce, wsparta atrakcyjnym konkursem oraz działaniami reklamowymi pozwoliła przebić się marce do świadomości odbiorców. Podczas trzymiesięcznej kampanii komunikat na temat Perfect House dotarł do blisko 3 mln osób.

Vozilla

Wprowadziliśmy na rynek regionalnego lidera

Vozilla

Wprowadziliśmy na rynek regionalnego lidera

Wyzwanie: Launch pierwszej w Polsce wypożyczalni samochodów elektrycznych. Carsharing był wtedy nieznaną usługą - tylko 3% Wrocławian miało okazję z niego korzystać, a 29% z nich miało świadomość jego istnienia. Z rezerwą podchodzili do samochodów elektrycznych. Równocześnie startował ogólnopolski gracz z ugruntowaną pozycją i flotą samochodów spalinowych.

Efekt: Rozpoznawalność spontaniczna marki sięgnęła 40% (wobec 6% największego konkurenta). Samochody wypożyczono 600 tys. razy i przejechano nimi ponad 4 mln kilometrów.

Kakto

Pokazaliśmy przyjazną stronę sprzedaży

Kakto

Pokazaliśmy przyjazną stronę sprzedaży

Wyzwanie: Stanęliśmy przed zadaniem opracowania komunikacji budującej świat marki od zera. Po przeprowadzeniu audytu odbioru marki okazało się, że każdy interpretuję ją jak chce.

Efekt: W opracowanej kampanii wideo postawiliśmy na dwie główne wartości sklepów lokalnych Kakto: sprzedaż z ludzką twarzą i fachowa porada. Wykorzystaliśmy wizerunek sprzedawców Kakto co nie tylko zwiększyło autentyczność przekazu, ale też podziałało pozytywnie na samych pracowników. Po 3 tygodniach emisji z nowym wizerunkiem marki zapoznało się prawie 3 mln osób.

Walldesign

Konkurs wprowadzający nową kategorię produktów

Walldesign

Konkurs wprowadzający nową kategorię produktów

Wyzwanie: Produkt słabo rozpoznawalny w poszerzonej grupie docelowej potrzebował efektywnej aktywacji, która nie tylko zwiększy świadomość marki, ale też zachęci do edukacji na temat produktów. Ograniczenia czasowe i budżetowe zmuszały nas do kumulacji komunikacji wizerunkowej i sprzedażowej.

Efekt: Przystępna architektura informacji sprawiła, że przez stronę wysłano około 600 zgłoszeń konkursowych, a średnio 30% odbiorców zainteresowało się treściami produktowymi. W efekcie wolumen sprzedaży wzrósł, a sprzedawcy w sklepach odczuli, że większa liczba klientów zna Walldesign.

Uponor

Gdzie woda, tam Uponor

Uponor

Gdzie woda, tam Uponor

Wyzwanie: Skupiliśmy się na zbudowaniu wizerunku marki-eksperta w mediach równolegle z rozbudowaniem komunikacji w kanałach SM.

Efekt: Przez rok wygenerowaliśmy ponad 200 wartościowych publikacji, a treści na Facebooku dotarły do ponad 1 mln użytkowników. Dzięki zbalansowaniu pomiędzy kluczowymi mediami online i offline w media planie, marka jest stale obecna przy najważniejszych wydarzeniach branżowych.

MOICO

W miejskiej dżungli z MOICObotem

MOICO

W miejskiej dżungli z MOICObotem

Wyzwanie: Aby wypromować narzędzie, które ma za zadanie usprawnić obsługę klienta, uruchomiliśmy grę miejską. Miejska Dżungla została podzielona na kilka etapów, a wskazówki do kolejnych były przekazywane przez MOICObota. Na śmiałków, którzy przeszli wszystkie etapy, czekały atrakcyjne nagrody.

Efekt: Akcja przyczyniła się nie tylko do wypromowania narzędzia, z którego stale korzysta obecnie 20% klientów Moico, ale także ugruntowała pozycję marki MOICO, jako innowacyjnego dostawcy Internetu światłowodowego. 58 tysięcy internautów dowiedziało się o akcji organicznie.

Villeroy & Boch

Zaangażowaliśmy pół tysiąca architektów

Villeroy & Boch

Zaangażowaliśmy pół tysiąca architektów

Wyzwanie: Przezwyciężenie niskiej świadomości oferty produktowej wśród architektów. Naszym celem było dotarcie do minimum 300 biur architektonicznych z komunikatem prezentującym panele podłogowe.

Efekt: Zaprosiliśmy polskich architektów i projektantów do przygotowania tablicy inspiracji, zbudowanej na podstawie paneli podłogowych Villeroy & Boch. Koncepcja konkursu zakładała, że uczestnik będzie musiał zapoznać się z produktami marki, co tak naprawdę było naszym celem. Dzięki wielokanałowej komunikacji zaangażowaliśmy około 500 studiów architektonicznych, a komunikat na temat oferty dotarł do 3 milionów osób.

Aluprof

Lider powinien mieć posłuch

Aluprof

Lider powinien mieć posłuch

Wyzwanie: Umocnienie wizerunku firmy będącej europejskim liderem branży przy limitowanym budżecie na media.

Efekt: Bez wydania złotówki zwiększyliśmy średni zasięg dzienny na FB o 58% i uzyskaliśmy 1 000 publikacji w mediach na temat marki w ciągu roku. Atrakcyjny content pozwala na zwiększenie zasięgu w Socia Media przy utrzymaniu wysokiego zaangażowania.

Klingspor

Świadomość marki oszlifowana

Klingspor

Świadomość marki oszlifowana

Wyzwanie: Zwiększenie brand awareness marki w trudnej grupie docelowej, równolegle z utrzymaniem sprzedaży w trudnym czasie pandemii.

Efekt: Dobrze dobrany target pozwala generować wysoki zasięg o dużym współczynniku konwersji (>1%) przy niskim budżecie reklamowym. Nasze działania promocyjne dla e-sklepu są głównym źródłem konwersji na stronie.

Codziennie uczymy się nowych języków - zrozumienie odbiorców to w końcu pierwszy krok do udanej komunikacji. Inaczej nasze komunikaty mogłyby równie dobrze być po keczuańsku.

Agnieszka OstrowskaContent Manager

Zobacz inne obszary