Performance | Wills Integrated

Performance

Wszystko, co sprawi,
że markę poznają właściwi odbiorcy.

Performance

Wszystko, co sprawi,
że markę poznają właściwi odbiorcy.

Social Media Ads
Wspólnie określimy KPI i zadbamy o ich realizację w ekosystemach reklamowych Meta, LinkedIn i TikTok

Google Ads
Zadbamy o efektywne wykorzystanie sieci Google do realizacji celów marki

Programmatic
Określimy ramy i skoordynujemy przebieg kampanii programatycznej

Media plan
Doradzimy, jak podzielić budżet, by każda złotówka pracowała efektywnie

Landing Page
Stworzymy i dostosujemy LP do realizowanej kampanii

SEM
Zaproponujemy słowa kluczowe i optymalizację działań w wyszukiwarce

Projekty

Kakto

Pokazaliśmy przyjazną stronę sprzedaży

Kakto

Pokazaliśmy przyjazną stronę sprzedaży

Wyzwanie: Stanęliśmy przed zadaniem opracowania komunikacji budującej świat marki od zera. Po przeprowadzeniu audytu odbioru marki okazało się, że każdy interpretuję ją jak chce.

Efekt: W opracowanej kampanii wideo postawiliśmy na dwie główne wartości sklepów lokalnych Kakto: sprzedaż z ludzką twarzą i fachowa porada. Wykorzystaliśmy wizerunek sprzedawców Kakto co nie tylko zwiększyło autentyczność przekazu, ale też podziałało pozytywnie na samych pracowników. Po 3 tygodniach emisji z nowym wizerunkiem marki zapoznało się prawie 3 mln osób.

Anwen

Wszystko się ułoży

Anwen

Wszystko się ułoży

Wyzwanie: Za cel obraliśmy wzrost świadomości marki i edukację w obszarze świadomej pielęgnacji włosów. Zależało nam na dotarciu do grup docelowych, które jeszcze nie znają̨ firmy Anwen, wzmocnieniu świadomości wśród obecnych klientek i skojarzeniu marki z autentycznością.

Efekt: Nowe otwarcie w komunikacji marki z wykorzystaniem autentycznych historii o sporym ładunku emocjonalnym. Publikacje influencerek związane z akcją wygenerowały ponad 235 000 wyświetleń i 10 000 reakcji. W ramach konkursu wyróżniliśmy łącznie 40 opowieści klientek, które stały się źródłem cennych insightów dla storytellingu marki Anwen. Sam konkurs zakończył się kameralnym eventem, który stał się przestrzenią spotkania użytkowniczek, influencerek i przedstawicielek marki Anwen.

Florina

Świadomość napędziła sprzedaż

Florina

Świadomość napędziła sprzedaż

Wyzwanie: Pomimo tego, że z produktów Floriny korzystało wielu klientów, świadomość marki była na bardzo niskim poziomie (rozpoznawalność wspomagana: 7%). Za cel obraliśmy zbudowanie świadomości marki oraz nadanie jej charakteru.

Efekt: Systemowe działania strategiczne oraz szeroko zakrojona kampania omnichannelowa (Digital, Prasa oraz TV), a także aktywacje konsumenckie już po 12 miesięcach przyniosły mierzalne efekty. Rozpoznawalność marki wzrosła do 21%, zasięg marki sięgnął 800 tys. osób dziennie, a sprzedaż najważniejszych produktów R/R wzrosła o 30-60% w zależności od danego segmentu.

Perfect House

Pielęgnacja domu to więcej niż sprzątanie

Perfect House

Pielęgnacja domu to więcej niż sprzątanie

Wyzwanie: Wypromowanie marki płynów, żeli i mleczek do pielęgnacji domu, która została rok wcześniej wprowadzona na rynek bez widocznego sukcesu. Dość wysoka cena oraz znacząca konkurencja utrudniały zdobycie rynku.

Efekty: Koncepcja kosmetyków do wnętrz, które pomagają pielęgnować dom i tworzyć z niego wyjątkowe miejsce, wsparta atrakcyjnym konkursem oraz działaniami reklamowymi pozwoliła przebić się marce do świadomości odbiorców. Podczas trzymiesięcznej kampanii komunikat na temat Perfect House dotarł do blisko 3 mln osób.

Vozilla

Wprowadziliśmy na rynek regionalnego lidera

Vozilla

Wprowadziliśmy na rynek regionalnego lidera

Wyzwanie: Launch pierwszej w Polsce wypożyczalni samochodów elektrycznych. Carsharing był wtedy nieznaną usługą - tylko 3% Wrocławian miało okazję z niego korzystać, a 29% z nich miało świadomość jego istnienia. Z rezerwą podchodzili do samochodów elektrycznych. Równocześnie startował ogólnopolski gracz z ugruntowaną pozycją i flotą samochodów spalinowych.

Efekt: Rozpoznawalność spontaniczna marki sięgnęła 40% (wobec 6% największego konkurenta). Samochody wypożyczono 600 tys. razy i przejechano nimi ponad 4 mln kilometrów.

Villeroy & Boch

Zaangażowaliśmy pół tysiąca architektów

Villeroy & Boch

Zaangażowaliśmy pół tysiąca architektów

Wyzwanie: Przezwyciężenie niskiej świadomości oferty produktowej wśród architektów. Naszym celem było dotarcie do minimum 300 biur architektonicznych z komunikatem prezentującym panele podłogowe.

Efekt: Zaprosiliśmy polskich architektów i projektantów do przygotowania tablicy inspiracji, zbudowanej na podstawie paneli podłogowych Villeroy & Boch. Koncepcja konkursu zakładała, że uczestnik będzie musiał zapoznać się z produktami marki, co tak naprawdę było naszym celem. Dzięki wielokanałowej komunikacji zaangażowaliśmy około 500 studiów architektonicznych, a komunikat na temat oferty dotarł do 3 milionów osób.

Klingspor

Świadomość marki oszlifowana

Klingspor

Świadomość marki oszlifowana

Wyzwanie: Zwiększenie brand awareness marki w trudnej grupie docelowej, równolegle z utrzymaniem sprzedaży w trudnym czasie pandemii.

Efekt: Dobrze dobrany target pozwala generować wysoki zasięg o dużym współczynniku konwersji (>1%) przy niskim budżecie reklamowym. Nasze działania promocyjne dla e-sklepu są głównym źródłem konwersji na stronie.

fischer

Marka zamocowana w social media

fischer

Marka zamocowana w social media

Wyzwanie: Jak ciekawie opowiedzieć o kołkach montażowych? Określanie i poszukiwanie nowych grup docelowych, dotarcie do nich z dopasowanym komunikatem.

Efekt: Zwiększenie zasięgu treści do poziomu 1 mln osób na miesiąc przy zachowaniu standardowych ograniczeń budżetowych. Naszymi działaniami w SM inspirują się nie tylko inne spółki fischer group, ale też branża.

Fibo

Brand, który zwiększył sprzedaż o 20%

Fibo

Brand, który zwiększył sprzedaż o 20%

Wyzwanie: Poznaliśmy DG-Net w momencie, w którym lokalny provider mediów domowych ugruntował się na śląskim rynku. W momencie, gdy podstawa biznesowa została zbudowana, coraz głośniej zaczęła odzywać się potrzeba świeżego brandu i spójnej komunikacji. Zadanie wymagało zbudowanie pełnego świata marki.

Efekt: Fibo w ciągu roku zyskało klientów o wartości blisko 4 mln zł, a dynamika miesięcznej sprzedaży wzrosła o 300% miesiąc do miesiąca w porównaniu z okresem sprzed launchu nowej marki. Wszystko z wykorzystaniem porównywalnego budżetu realizacyjnego.

Zobacz inne obszary