Design | Wills Integrated

Design

Wszystko, co sprawi,
że marka dobrze wygląda.

Design

Wszystko, co sprawi,
że marka dobrze wygląda.

Corporate Identity
Stworzymy od podstaw lub odświeżymy identyfikacje wizualną marki

Katalogi produktowe
Zadbamy, by prezentacja produktów była kompleksowa i estetyczna

Animacja
Wprawimy obrazki w ruch, by efektywnie przykuły uwagę odbiorców

Storyboard
Porównamy koncepcje spotu reklamowego przekładając ją na obrazki

Materiały POS
Zadbamy o najbardziej efektywną formę prezentacji w punkcie sprzedaży

Key Visual
Wykreujemy graficzny motyw przewodni marki lub kampanii

Projekty

Perlux

Kapsułki do prania źródłem pewności siebie?

Perlux

Kapsułki do prania źródłem pewności siebie?

Wyzwanie: marka Perlux od kilku lat próbowała znaleźć swoje miejsce na rynku. Naszym celem było opracowanie platformy komunikacji, która pozwoli wyróżnić markę wśród konkurencji i nadać jej nową dynamikę.

Efekt: „Nie potrzebujesz innych dodatków” to kampania wzmacniające kobiecą pewność siebie. Każda kobieta ma w swojej szafie "superciuch", który dodaje kilka dodatkowych punktów wiary we własne siły, nastraja pozytywnie i napędza do działania. Perlux jako marka ma pełnić funkcję pomocnika, który dba o te ważne stroje. Koncepcja pozwoliła wyróżnić Perlux na zunifikowanym rynku i została bardzo dobrze przyjęta przez odbiorców.

Florina

Świadomość napędziła sprzedaż

Florina

Świadomość napędziła sprzedaż

Wyzwanie: Pomimo tego, że z produktów Floriny korzystało wielu klientów, świadomość marki była na bardzo niskim poziomie (rozpoznawalność wspomagana: 7%). Za cel obraliśmy zbudowanie świadomości marki oraz nadanie jej charakteru.

Efekt: Systemowe działania strategiczne oraz szeroko zakrojona kampania omnichannelowa (Digital, Prasa oraz TV), a także aktywacje konsumenckie już po 12 miesięcach przyniosły mierzalne efekty. Rozpoznawalność marki wzrosła do 21%, zasięg marki sięgnął 800 tys. osób dziennie, a sprzedaż najważniejszych produktów R/R wzrosła o 30-60% w zależności od danego segmentu.

Judo Tigers

Atrakcyjny design na lata

Judo Tigers

Atrakcyjny design na lata

Wyzwanie: Chcieliśmy stworzyć brand, który będzie się wyróżniał na rynku lokalnym, jednocześnie będzie gotowy na rozwój działalności w przyszłości.

Efekt: Mnogość eventów i różnorodnych obozów dla dzieci i młodzieży jest miarodajnym testem trwałości identyfikacji. Charakterystyczna gama kolorystyczna i wyraziste logo dają podstawę do tworzenia atrakcyjnych motywów dla młodych krytyków designu. Inne szkoły zgłaszają się, by móc korzystać z naszego CI.

Walldesign

Konkurs wprowadzający nową kategorię produktów

Walldesign

Konkurs wprowadzający nową kategorię produktów

Wyzwanie: Produkt słabo rozpoznawalny w poszerzonej grupie docelowej potrzebował efektywnej aktywacji, która nie tylko zwiększy świadomość marki, ale też zachęci do edukacji na temat produktów. Ograniczenia czasowe i budżetowe zmuszały nas do kumulacji komunikacji wizerunkowej i sprzedażowej.

Efekt: Przystępna architektura informacji sprawiła, że przez stronę wysłano około 600 zgłoszeń konkursowych, a średnio 30% odbiorców zainteresowało się treściami produktowymi. W efekcie wolumen sprzedaży wzrósł, a sprzedawcy w sklepach odczuli, że większa liczba klientów zna Walldesign.

SWISS KRONO

Poszerzenie świata Aurum

SWISS KRONO

Poszerzenie świata Aurum

Wyzwanie: Kolekcja podłóg Aurum poszerzyła znacząco swoje portfolio, co sprawiło, że wcześniejsza koncepcja prezentacji produktów znacząco się skomplikowała. Potrzebny był nowy pomysł i umiejętność szybkiego zeredefiniowania przestrzeni katalogu.

Efekt: Osią narracji w katalogu są mapy nastrojów. Dla każdej kolekcji stworzyliśmy kolaż fotograficzny pozwalający każdemu odbiorcy zbudować własną sieć skojarzeń. Zarysowany w ten sposób nastrój nadawał ton zdjęciom aranżacyjnym opracowanym we współpracy z projektantem wnętrz. Dzięki zastosowanej koncepcji możliwe było pokazanie walorów wizualnych i praktycznych podłóg Aurum.

The Network

Stworzyliśmy przyjazny brand internetu domowego

The Network

Stworzyliśmy przyjazny brand internetu domowego

Wyzwanie: Na rynku lokalnym działało wiele firmy, które konkurowały ze sobą ceną. Nie byliśmy w stanie walczyć w tej wojnie. Musieliśmy stworzyć pierwszy brand na rynku.

Efekty: Wzrost udziałów w rynku o 15%.
Inne marki zaczęły naśladować nasz sposób myślenia.
Marka dorobiła się swoich ambasadorów.

Praca projektanta graficznego to sztuka, machanie pędzlem i martwa natura. Przynajmniej tak mogłoby się wydawać. A tymczasem tutaj też jest potrzebny porządek jak w matematycznym równaniu.

Jerzy KroplewskiHead of Design

Zobacz inne obszary