Kariera | Wills Integrated

Kariera

Łączymy ludzi dla tworzenia nowych możliwości.
Znasz się na rzeczy?
Odezwij się!

  • Junior Content Specialist
  • New Business Manager
  • Bądźmy w kontakcie
Junior Content Specialist

Dla kogo jest to ogłoszenie?

  • dla tych, którzy wiedzą „co się klika” i lubią być na bieżąco z trendami w sieci
  • dla osób z zacięciem dziennikarskim, które uwielbiają szukać nowych, ciekawych tematów
  • dla entuzjastów/entuzjastek zabawy słowem
  • dla nastawionych na „marketing z sensem”, który opiera się na wyznaczeniu celu i analizie potrzeb grupy docelowej

Co będzie niezbędne?

  • znajomość trendów ze świata social media
  • biegłość w posługiwaniu się językiem polskim
  • znajomość narzędzi: PowerPoint, Excel, Word
  • znajomość narzędzi do publikacji treści na Facebooku

Co będzie mile widziane?

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • biegłość w posługiwaniu się językiem angielskim

Jakie obowiązki czekają na osobę na tym stanowisku?

  • tworzenie harmonogramów komunikacji w SM
  • tworzenie konceptów na platformy komunikacyjne i aktywacje
  • współpraca z działem Design przy przygotowaniu materiałów graficznych oraz wideo
  • współpraca w ramach zespołu projektowego nad rozwojem marek
  • planowanie i optymalizacja kampanii w sieci Facebook Ads
  • tworzenie raportów miesięcznych
  • moderacja kanałów SM

Co może Cię przekonać?

  • dobrana do preferencji forma zatrudnienia (UoP/B2B)
  • pakiet prywatnej opieki medycznej
  • karta Multisport
  • Smoothie Days
  • przejrzysty system premiowy
  • możliwość rozwoju przy różnorodnych projektach
  • możliwość współpracy z doświadczonym zespołem

Wyślij CV: kariera@wills.pl

New Business Manager

Szukamy właśnie Ciebie jeśli:

  • Masz kilkuletnie doświadczenie w dziale New Business w Agencji
  • Potrafisz dotrzeć do średnich i dużych firm i swobodnie prowadzić rozmowy z osobami decyzyjnymi
  • Aktywnie poszukujesz nowych sposobów dotarcia do i pozyskania klientów
  • Posiadasz wiedzę z zakresu marketingu i komunikacji
  • Szybko budujesz relacje (w talentach Gallupa: Woo)
  • Potrafisz pracować na samodzielnym stanowisku

Jakie obowiązki czekają na osobę na tym stanowisku:

  • Reprezentowanie firmy na spotkaniach (online i offline)
  • Nawiązywanie i dbanie o rozwój współpracy z Klientami
  • Prowadzenie prospectingu, lead generation i aktywna sprzedaż usług Agencji
  • Tworzenie wycen i ofert – samodzielnie i we współpracy z innymi działami firmy
  • Obsługa leadów przychodzących i prowadzanie Klienta przez cały proces
  • Raportowanie pracy i prowadzenie działań w systemie CRM Pipedrive oraz Asana
  • Działania up sellingowe (we współpracy z działem Account Management)

  • Przejrzysta drabinka płac, system premiowy (premie wynikowe, premie kwartalne, nagrody) i prowizje od sprzedaży
  • Forma zatrudnienia dobrana do preferencji
  • Samodzielne stanowisko z jasną ścieżką rozwoju
  • pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • Smoothie Days,
  • Multisport,
  • dni pizzy i tłuste czwartki,
  • możliwość pracy zdalnej
  • Współpraca z bardzo doświadczonym zespolem nad zróżnicowanymi projektami
  • Praca z sensem w oparciu o cele

Bądźmy w kontakcie

Stale poszukujemy osób, które lubią zaczynać od celu i pracować w interdyscyplinarnych zespołach. To cechy, których szukamy u każdego kandydata bez względu na stanowisko.

Jeśli nie znajdziesz tutaj oferty dla siebie – i tak napisz do nas.

Wyślij swoje CV i portfolio na adres kariera@wills.pl

Weźmiemy Twoje zgłoszenie pod uwagę przy najbliższej rekrutacji.