Integrated | Wills Integrated

Integrated

Integracja obszarów = Efektywność

Dlaczego Integrated?

Indywidualnie dla Twojego biznesu

Podcasty, streamingi i AI brzmią zachęcająco. Chciałoby się spróbować wszystkiego, ale budżet nie jest z gumy. Co wybrać?

Czasem potrzeba nowych rozwiązań, a czasem tylko nowych argumentów w dyskusji. Możemy razem pomyśleć, które narzędzia zbudują najlepiej wizerunek i sprzedaż Twojej marki.

Komunikacja, która sprzedaje

Lajki nie przynoszą efektów biznesowych, a ostatnią kampanię wyklikały boty. Blog firmowy przeczytały już rodziny pracowników i ze świecą szukać kolejnych chętnych.

Wiemy, że takie sytuacje są więcej niż realne. Uwielbiamy kreatywne pomysły, ale szczególną uwagę przykładamy do tego, by szły w parze z efektami. Zacznijmy więc od celu.

Emocje w służbie efektywności

Idealny plan marketingowy już przygotowany, jednak odbiorcy nie oglądają kreacji z wypiekami na twarzy. Nikt nie pyta też o kolejne odsłony w komentarzach.

Dzięki ciekawości nowych perspektyw tworzymy rozwiązania, które nie tylko mają działać, ale i zapadać w pamięć.

Projekty

Anwen

Wszystko się ułoży

Anwen

Wszystko się ułoży

Wyzwanie: Za cel obraliśmy wzrost świadomości marki i edukację w obszarze świadomej pielęgnacji włosów. Zależało nam na dotarciu do grup docelowych, które jeszcze nie znają̨ firmy Anwen, wzmocnieniu świadomości wśród obecnych klientek i skojarzeniu marki z autentycznością.

Efekt: Nowe otwarcie w komunikacji marki z wykorzystaniem autentycznych historii o sporym ładunku emocjonalnym. Publikacje influencerek związane z akcją wygenerowały ponad 235 000 wyświetleń i 10 000 reakcji. W ramach konkursu wyróżniliśmy łącznie 40 opowieści klientek, które stały się źródłem cennych insightów dla storytellingu marki Anwen. Sam konkurs zakończył się kameralnym eventem, który stał się przestrzenią spotkania użytkowniczek, influencerek i przedstawicielek marki Anwen.

Shimano Elite – „Wkręć się”

Zintegrowane działania

Shimano Elite – „Wkręć się”

Zintegrowane działania

Wyzwanie: Za pomocą narzędzi do promocji offline i online, mieliśmy za zadanie dotrzeć do osób, które nie słyszały jeszcze nigdy o trenażerach Elite i zbudować wśród nich zainteresowanie produktami oraz zwiększyć świadomość na temat jakościowej marki Elite.


Efekt: Cel sprzedażowy został przekroczony o 30%. Zapasy produktów zniknęły w szybkim tempie. Ani jeden preorder nie został anulowany. Przychody utrzymywały się na znacznie wyższym poziomie (wzrosły o 19% w porównaniu do okresu w czasie pandemii koronawirusa).

Florina

Świadomość napędziła sprzedaż

Florina

Świadomość napędziła sprzedaż

Wyzwanie: Pomimo tego, że z produktów Floriny korzystało wielu klientów, świadomość marki była na bardzo niskim poziomie (rozpoznawalność wspomagana: 7%). Za cel obraliśmy zbudowanie świadomości marki oraz nadanie jej charakteru.

Efekt: Systemowe działania strategiczne oraz szeroko zakrojona kampania omnichannelowa (Digital, Prasa oraz TV), a także aktywacje konsumenckie już po 12 miesięcach przyniosły mierzalne efekty. Rozpoznawalność marki wzrosła do 21%, zasięg marki sięgnął 800 tys. osób dziennie, a sprzedaż najważniejszych produktów R/R wzrosła o 30-60% w zależności od danego segmentu.

Vozilla

Wprowadziliśmy na rynek regionalnego lidera

Vozilla

Wprowadziliśmy na rynek regionalnego lidera

Wyzwanie: Launch pierwszej w Polsce wypożyczalni samochodów elektrycznych. Carsharing był wtedy nieznaną usługą - tylko 3% Wrocławian miało okazję z niego korzystać, a 29% z nich miało świadomość jego istnienia. Z rezerwą podchodzili do samochodów elektrycznych. Równocześnie startował ogólnopolski gracz z ugruntowaną pozycją i flotą samochodów spalinowych.

Efekt: Rozpoznawalność spontaniczna marki sięgnęła 40% (wobec 6% największego konkurenta). Samochody wypożyczono 600 tys. razy i przejechano nimi ponad 4 mln kilometrów.

Aluprof

Lider powinien mieć posłuch

Aluprof

Lider powinien mieć posłuch

Wyzwanie: Umocnienie wizerunku firmy będącej europejskim liderem branży przy limitowanym budżecie na media.

Efekt: Bez wydania złotówki zwiększyliśmy średni zasięg dzienny na FB o 58% i uzyskaliśmy 1 000 publikacji w mediach na temat marki w ciągu roku. Atrakcyjny content pozwala na zwiększenie zasięgu w Socia Media przy utrzymaniu wysokiego zaangażowania.

Fibo

Brand, który zwiększył sprzedaż o 20%

Fibo

Brand, który zwiększył sprzedaż o 20%

Wyzwanie: Poznaliśmy DG-Net w momencie, w którym lokalny provider mediów domowych ugruntował się na śląskim rynku. W momencie, gdy podstawa biznesowa została zbudowana, coraz głośniej zaczęła odzywać się potrzeba świeżego brandu i spójnej komunikacji. Zadanie wymagało zbudowanie pełnego świata marki.

Efekt: Fibo w ciągu roku zyskało klientów o wartości blisko 4 mln zł, a dynamika miesięcznej sprzedaży wzrosła o 300% miesiąc do miesiąca w porównaniu z okresem sprzed launchu nowej marki. Wszystko z wykorzystaniem porównywalnego budżetu realizacyjnego.

Zobacz inne obszary