Rynek CEO i doradców biznesowych to hermetyczne środowisko, które rządzi się własnymi prawami. Aby odnieść na nim sukces, trzeba grać według zasad narzuconych przez funkcjonujące w nim od lat reguły. Liczą się osiągnięcia, wskaźniki, edukacja i doświadczenie. Rzadko zdarza się, by osoby na najwyższych szczeblach dbały o swoją markę osobistą – zwykle liczą na to, że potwierdzeniem ich sukcesów będą dobre wyniki. A to nie zawsze wystarcza. Personal branding jest ważnym elementem w budowaniu zaufania i wiarygodności. W Wills Integrated proponujemy naszym klientom efektywne kampanie budujące wizerunek osobisty.

Zadanie agencji

Naszym zadaniem było wsparcie konsultacyjne w stworzeniu marki osobistej Nicholas’a Holdcraft’a, odpowiedzialnego za sukces e-commerce’owego sklepu EXPONDO, poprzez wprowadzenie idei „Get it done”.

Działania

W procesie przeprowadziliśmy szeroki research rynku oraz postaw i motywacji osób zarządzających firmami oraz potrzeb ich potencjalnych partnerów. Powstała wizja „We align. I deliver.”, mówiąca o sprawczości oraz skupieniu na celu, jaki biznes ma osiągnąć pod przywództwem Nicholas’a. Jasne benefity i osiągnięcia miały zaprezentować wiedzę oraz know – how, a życiowe pasje i relacyjne podejście do budowania firmy, zbliżyć do osoby Nicholas’a, wyróżniając go na tle konkurentów.

Oprawa

Podczas procesu przeprowadziliśmy projekt brandowy marki osobistej, tworząc logo oraz identyfikację wizualną na rzecz materiałów biznesowych i strony www. Powstało logo nawiązujące do pasji klienta, którą są góry. Nadało to całej oprawie graficznej charakteru, który wspierany jest komunikacją.

Następnie zrealizowaliśmy sesję zdjęciową, która miała pokazać Nicholas’a, jako profesjonalnego CEO o formalnym charakterze. Prezentując również jego aktywną stronę, która pełni kluczową rolę w odbiorze tego, jakim jest człowiekiem i jak poważnie podchodzi do wyzwań, jakie stawia sobie w życiu.

Podsumowanie

Ostatecznie zbudowaliśmy razem z klientem silny wizerunek gotowego na zdobywanie najwyższych szczytów CEO. Stworzyliśmy fundament pod komunikację, która w dłuższej perspektywie ma również dawać mentorskie wsparcie dla branży, realnie rozwijając ją oraz biznes na całym świecie.