Ponad 23 tysiące uczestników wzięło udział w 14. edycji Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO, która stanowiła największe w tym roku spotkanie branży w Europie. Wśród partnerów i uczestników wydarzenia nie mogło zabraknąć firmy MEDCOM, jednego z liderów polskiego sektora rozwiązań dedykowanych transportowi publicznemu.

Tegoroczne targi TRAKO, które odbyły się w drugiej połowie września, były wyjątkowe nie tylko ze względu na ogromną liczbę uczestników. Stanowiły także pierwsze spotkanie branży kolejowej aż po dwóch latach przerwy! Stąd też ogromne zainteresowanie i tłumy gości, na których w halach AmberExpo czekało ponad 500 wystawców z całego świata. 

Swoje rozwiązania prezentował również klient naszej agencji – MEDCOM. Goście targów mogli zapoznać się z urządzeniami polskiego producenta zarówno na jego stoisku, jak również zobaczyć lokomotywy i zespoły trakcyjne, w których je wykorzystano. Na ekspozycji taborowej w Gdańsku wystawiono w tym roku aż pięć pojazdów z energoelektroniką MEDCOM!

Zadaniem Wills Integrated było zaplanowanie, a następnie realizacja odpowiedniej komunikacji zapowiadającej udział MEDCOM-u w targach TRAKO i przedstawiającej rozwiązania producenta. Odpowiadaliśmy również za przygotowanie wystąpień przedstawicieli firmy – zarówno w ramach targów, jak i wywiadów udzielonych przed kamerami Polsat News i Rzeczpospolitej.