Czy wybierając ciszę i spokój z dala od centrum musimy godzić się na gorszą jakoś usług telekomunikacyjnych? Już nie, odkąd na rynku ISP pojawiła się oferta internetu światłowodowego dostarczanego w oparciu o w pełni prywatne i spersonalizowane łącze. Wszystko pod szyldem The Network – nowej marki stworzonej w ramach naszej wieloletniej współpracy z Internet Union S.A., właścicielem takich operatorów jak MOICO czy SEEV.

Twój prywatny światłowód

The Network to dosłowne wdrożenie koncepcji Fiber To The Home (FTTH), zakładającej bezpośrednie podłączenie domu lub mieszkania do sieci światłowodowej. Dzięki indywidualnemu podejściu, The Network pozwala na dostęp do szybkiego i pewnego internetu w miejscach, których inni operatorzy nie chcą obsługiwać. Dodatkowym atutem oferty nowej marki jest brak ograniczeń przy pobieraniu i wysyłaniu danych oraz pełna swoboda dzięki zewnętrznemu adresowi IP.

Dołącz do Klubu

W ramach projektu zajęliśmy się wprowadzeniem The Network na rynek – od fazy koncepcyjnej po wdrożenie. Byliśmy odpowiedzialni m.in. za pozycjonowanie oraz strategię marki, jej nazwę, logo oraz system identyfikacji wizualnej. Opracowaliśmy również stronę www oraz materiały promocyjne i reklamowe. Za punkt wyjścia przyjęliśmy ekspozycję benefitów funkcjonalnych internetu światłowodowego w połączeniu z emocjonalnym komunikatem przynależności do ekskluzywnego klubu The Network. Po 3 miesiącach od debiutu możemy powiedzieć, że była to decyzja trafna, a najlepszym na to dowodem jest po prostu rosnące zainteresowanie ofertą. Tym samym, The Network dołączyło do portfela Internet Union S.A., wypełniając skutecznie kolejną rynkową niszę.
www.thenetwork.pl