Grono naszych Klientów poszerzyło się o należącą do Grupy Końskie markę Stargres. Odpowiadamy za realizację wielokanałowej kampanii, której celem jest promocja gresowych płyt zewnętrznych z linii STAR 2.0 i STAR 3.0.

W ramach działań realizowanych pod hasłem „Zmieniamy przestrzeń” marka Stargres chce zwiększyć świadomość swoich flagowych produktów wśród grupy docelowej oraz podkreślić ich wszechstronność i funkcjonalność. Poza stworzeniem dedykowanej płytom gresowym z linii STAR 2.0 i STAR 3.0. strony internetowej, dostępnej pod adresem plytyzewnetrzne.pl, kampanii towarzyszą dodatkowe aktywności. Do zadań agencji należy m.in. promocja wspomnianych rozwiązań w mediach społecznościowych i na platformie Google Ads, działania z obszaru Public Relations, w tym przygotowanie i dystrybucja dedykowanych newsletterów i e-booka, oraz reklamy w mediach branżowych. W komunikacji wykorzystywane są m.in. wykonane na potrzeby kampanii zdjęcia, animacje instruktażowe oraz filmy prezentujące wybrane realizacje z zastosowaniem płyt z linii STAR 2.0 i STAR 3.0. Nie brakuje też materiałów eksperckich, które powstały we współpracy z architektem krajobrazu Benedyktem Kawęckim z pracowni AKBK. Realizację wymienionych działań poprzedziło opracowanie strategii kampanii.

„Ogromnie cieszy nas możliwość współpracy z marką Stargres, która słynie z najwyższej jakości oferowanych rozwiązań i innowacji produktowych, czego najlepszym przykładem są promowane w ramach realizowanej przez nas kampanii płyty gresowe STAR 2.0 i STAR 3.0. Możliwość współpracy z tak uznaną i cenioną na rynku firmą, która jest częścią Grupy Końskie – producenta wyrobów ceramicznych z ponad 30-letnią historią – stanowi potwierdzenie naszych silnych kompetencji w obszarze public relations, social mediów i reklam display. Jednocześnie Stargres to kolejna marka, która dołączyła do naszego bogatego już portfolio klientów reprezentujących branżę budowlaną”, podkreśla Wiktor Pastucha, CEO Wills Integrated.