W zaktualizowanym sklepie internetowym Klingspor profesjonaliści i domowi majsterkowicze mogą zamówić najważniejsze materiały do cięcia i szlifowania z szerokiej oferty.

Promocja nowego e-sklepu to rozszerzenie naszych dotychczasowych działań (PR + Facebook) dla Klingspor. Celem jest zbudowanie wartościowego ruchu w sklepie online, a tym samym wsparcie sprzedaży. Zespół Wills opracował strategię oraz rekomendacje dla kampanii.  W promocji skupiamy się na działaniach w Google Ads (display, sieć wyszukiwania i remarketing), FB Ads (komunikaty do konkretnych grup docelowych). Uzupełnieniem tych działań jest content marketing w mediach własnych i zewnętrznych. Za przygotowanie, realizacje i optymalizowanie kampanii odpowiedzialni są Karolina Chruszczewska i Maciek Nowak.

Klingspor to firma obecna na rynku narzędzi ściernych od blisko 130 lat i jako producent od samego początku stawia na rozwój, stając się prekursorem wielu innowacyjnych rozwiązań szlifierskich. Uruchomienie sprzedaży on-line to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie użytkowników na takie usługi. Najważniejsze pozycje z szerokiego (ponad 50 tys. SKU) portfolio produktowego są teraz dostępne po kilku kliknięciach na stronie https://sklep.klingspor.pl.