Konsekwentnie udoskonalamy oferowane usługi wzmacniając Dział Public Relations. Wprowadzenie do zespołu Marty Burczyk, poprzednio współpracującej z K+ Group, stanowi dla nas solidne wsparcie.

Marta Burczyk od 12 lat pracuje w obszarze komunikacji medialnej i marketingowej. Specjalizuje się w PR korporacyjnym, działaniach wizerunkowych, komunikacji kryzysowej  
i projektach społecznych. Przez 8 lat pracowała w największych redakcjach w Polsce, takich jak: TVP, Polskie Radio, Informacyjna Agencja Radiowa oraz Grupa Eurozet. Projektowała  
i wdrażała strategie komunikacyjne dla marek lokalnych i międzynarodowych, działających  
w branżach retail, transporcie kolejowym oraz sektorze publicznym i organizacji pozarządowych. 

„Ta współpraca podkreśla nasze zaangażowanie w świadczeniu usług public relations na najwyższym poziomie. Marta przynosi ze sobą cenne doświadczenie, które wzmacnia naszą ekspertyzę, szczególnie w sektorach takich jak: retail, transport kolejowy, sektor publiczny oraz współpraca z organizacjami pozarządowymi” – mówi Michał Pulka, Head of Public Relations w Wills Integrated. 
 

W Wills Integrated Marta Burczyk obejmuje stanowisko PR Managerki, będzie odpowiadała za projekty dla marek z sektora pharma, retail oraz beauty.