Twój zakres obowiązków:

  • Administracyjna obsługa biura
  • Archiwizacja i przechowywanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Nadzór nad zaopatrzeniem biura w niezbędne materiały i artykuły biurowe oraz narzędzia do pracy (w tym subskrypcje licencyjne)
  • Organizacja podróży służbowych
  • Redagowanie pism
  • Zarządzanie korespondencją wewnętrzną i zewnętrzną, zapewnienie poprawnego obiegu dokumentów
  • Ścisła współpraca z biurem rachunkowym i kancelarią prawną
  • Sporządzanie prostych rozliczeń i podsumowań
  • Obsługa programu księgowo-płatniczego w tym obsługa faktur
  • Funkcje reprezentacyjne i bieżące wspieranie pracy zarządu

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Samodzielność, zaangażowanie, orientacja na realizację celu
  • Łatwość nawiązywania relacji
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność nadawania priorytetów
  • Znajomość środowiska MS

To oferujemy:

  • Dobrana do preferencji forma zatrudnienia (UoP/B2B)
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Transparentna drabinka płac i przejrzysty system premiowy
  • Kultura organizacji pracy oparta na dialogu
  • Praca w dynamicznym środowisku w ramach 30-osobowego zespołu
  • Okazjonalne odwiedziny piesków
  • Dostęp do wybranych prenumerat magazynów branżowych i firmowej biblioteczki
  • Stały dostęp do całkiem niezłych, choć strasznie suchych żartów
  • Spotkania integracyjne i eventy firmowe, szuflada z ciastkami, kawa i filtrowana woda bez ograniczeń

Miejsce pracy: Wrocław